Systemy alarmowe

Satel to polska firma znana przede wszystkim jako producent systemów alarmowych a ostatnio także kontroli dostępu, automatyki domowej czy systemów przeciwpożarowych.

Firma powstała w 1990 roku, wywodzi się z Trójmiasta, ugruntowana pozycja na polskim rynku była zachętą dla Satela aby pomyśleć o podboju rynków europejskich co czyni z sukcesem.

Nazwa Integra jest znana każdemu instalatorowi w Polsce, te popularne centrale alarmowe są stale rozwijane, wzbogacane o nowe funkcje min z zakresu inteligentnych budynków czyli sterowania np. oświetleniem czy roletami. Te popularne centrale alarmowe występują w wielu wersjach pozwalając zaspokoić wymagania każdego klienta. Jeśli dodamy do tego, że Satel oferuje także pełna gamę czujek alarmowych, obudów, zasilaczy i innych akcesoriów to otrzymamy kompleksową ofertę służącą zabezpieczeniu mienia i obiektów począwszy od małych domów jednorodzinnych po duże obiekty przemysłowe.

Firma Fortec od początku swojej działalności oferuje swoim klientom urządzenia Satel. Przez kilkanaście lat naszej działalności zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie aby móc pomagać klientom w doborze komponentów podczas projektowania systemu i służyć pomocą w rozwiązywaniu ewentualnych problemów na jakie napotykają podczas ich montażu. Większość produktów dostępnych jest od ręki.

POBIERZ CENNIK

W koszyku:

close