DARMOWA dostawa dla zamówień powyżej 1000zł | 14,99 Najtańsza opcja dostawy

Kamery obrotowe HD to szczególny rodzaj urządzeń do monitoringu zapewniający możliwość dokładnego nadzoru większego obszaru. Zgodnie ze swoją nazwą mają ruchome głowice, które mogą być sterowane zdalnie lub też wykonywać automatycznie zaprojektowane ruchy. Te cechy sprawiają, że kamery obrotowe najczęściej są używane w systemach monitoringu miejskiego. Pozwalają one bowiem na skierowanie obiektywu w dowolne miejsce i sprawdzenie, czy potrzebna jest interwencja służb. Innym popularnym zastosowaniem kamer obrotowych jest nadzór dużych przestrzeni otwartych, jak np. parkingi czy place. Czasami są też stosowane w monitoringu dróg czy osiedli.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Kamery obrotowe – na co zwracać uwagę?
Kamery obrotowe najczęściej mają w pełni ruchome głowice, które poruszają się w trzech płaszczyznach. Dlatego nazywa się je też urządzeniami PTZ (Pan-Tilt-Zoom, czyli obrót, nachylenie, przybliżenie). Często zapewniają możliwość wielokrotnego powiększenia obrazu, dlatego mogą być montowane na znacznych wysokościach. Jeśli kamera obrotowa HD ma być stosowana np. w systemie monitoringu miejskiego, warto wybrać wariant szybkoobrotowy. Umożliwia on błyskawiczne dostosowanie pozycji obiektywu do potrzeb za pomocą rejestratora.
Wybierając kamery obrotowe do instalacji monitoringu, powinno się sprawdzić również obecność oraz zasięg podświetlenia podczerwonego (IR). Dzięki niemu obraz jest wyraźny nawet w całkowitej ciemności. Jeśli kamera ma być zamontowana na dużej wysokości, warto wybrać model o odpowiednio zwiększonym zasięgu podświetlenia IR. Należy również pamiętać, że kamery obrotowe dzielą się na wewnętrzne przeznaczone do pomieszczeń i zewnętrzne, czyli odporne na warunki atmosferyczne.

Kamery obrotowe HD – nasza oferta
Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty kamer obrotowych HD, w której znajdziesz wysokiej jakości, nowoczesny sprzęt. Proponujemy elementy, które pomogą Ci stworzyć wydajną, wygodną i przede wszystkim niezawodną instalację monitoringu. Oferujemy kamery HD zewnętrzne i wewnętrzne, przystosowane do pracy w systemach HD-CVI i HD-TVI, także szybkoobrotowe!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl