DARMOWA dostawa dla zamówień powyżej 1000zł | 14,99 Najtańsza opcja dostawy

Rejestrator to serce każdej instalacji monitoringu. Jego parametry muszą być dopasowane przede wszystkim do zastosowanych kamer. W instalacjach monitoringu sieciowego niezbyt dużej wielkości stosuje się np. rejestratory 8-kanałowe IP. Są one przystosowane do podłączenia maksymalnie 8 kamer. Dlatego sprawdzają się np. w niewielkich obiektach biurowych i przemysłowych, a także w instalacjach domowych.

8 kanałowe IP

Rejestrator IP 8kan 8xPOE Rejestrator IP 8kan 8xPOE

FL-IPR-4K08-8P

  • Ilość kanałów IP: 8+8
  • Maks. rozdzielczość: 8 Mpix
  • bitrate: 100mbit/s
  • obsługa dysku: do 8TB
Producent: Forvision
Brutto: 1 167,27 zł (netto: 949,00 zł )
szt.
zobacz więcej

Rejestrator IP 8 kamer – jak wybrać?
Rejestratory IP mające 8 kanałów mogą obsługiwać do 8 kamer IP jednocześnie, nagrywając obraz w wysokiej rozdzielczości, a także dźwięk. Pliki zapisywane są na podłączonym do urządzenia dysku twardym o odpowiednio dobranej pojemności. Aby zapisywanie i przechowywanie materiałów odbywało się bardziej wydajnie, urządzenia stosują zaawansowane metody kompresji. Obecnie najczęściej stosowanym standardem jest H.264/H.265, który pozwala zmniejszyć rozmiary plików bez utraty ich jakości.
W naszej ofercie znajdziesz też funkcjonalne rejestratory 8-kanałowe IP z możliwością obsługi przez aplikację mobilną. Dzięki temu nadzór nad systemem wizyjnym jest jeszcze prostszy – i to z dowolnego miejsca. Warto zwrócić również uwagę na dodatkowe możliwości jak np. detekcja ruchu czy niepokojących zdarzeń, które pomogą w zachowaniu bezpieczeństwa na monitorowanym terenie.


Rejestratory 8-kanałowe IP – nasza oferta
W ofercie naszego sklepu znajdziesz wyłącznie nowoczesne i wydajne rejestratory 8-kanałowe IP przeznaczone do instalacji monitoringu sieciowego. Ich mocne procesory pozwalają na odbieranie, przetwarzanie, zapisywanie i podgląd wszystkich rejestrowanych materiałów, a dzięki dodatkowym funkcjom zwiększają bezpieczeństwo i możliwość skutecznego nadzoru danego terenu. Proponujemy urządzenia, które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie jakość zapisywanych nagrań ma najwyższe znaczenie. Dostępne rejestratory IP na 8 kanałów przetwarzają bowiem obraz w jakości nawet 4K. Sprawdź ofertę i wybierz sprzęt pasujący do Twojej instalacji!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl