DARMOWA dostawa dla zamówień powyżej 1000zł | 14,99 Najtańsza opcja dostawy

Instalacje monitoringu HD są bardzo popularne, a szczególnie dobrze sprawdzają się wszędzie tam, gdzie inwestorom zależy na wygodzie i niewielkich kosztach. Urządzenia HD bardzo dobrze nadają się szczególnie do tworzenia niewielkich sieci CCTV składających się z kilku lub kilkunastu kamer. Rejestrator 8-kanałowy HD świetnie sprawdzi się w takiej instalacji, zapewniając płynne przetwarzanie i zapisywanie obrazu w formacie cyfrowym.

8 kanałowe HD

Rejestrator HD 8 kanałów 8 Mpx

Rejestrator HD 8 kanałów 8 Mpx
Rejestrator HD 8 kanałów 8 Mpx
  • 8 Mpix (CVI, TVI, AHD, IP)
  • bitrate: 80mbit/s
  • obsługa dysku: do 8TB
  • menu w języku polskim

Dostępność: wycofany z oferty

Brutto: 933,57 zł (netto: 759,00 zł )

Rejestratory HD 8 kanałów – właściwości
Monitoring HD to świetny wybór do miejsc, które korzystały wcześniej z przestarzałej już technologii analogowej. Urządzenia HD-CVI i HD-TVI mogą być bowiem połączone kablem koncentrycznym lub skrętką, co pozwala na wykorzystanie starej infrastruktury. Zapewniają jednak znacznie szersze możliwości i wyższą jakość obrazu. Rejestratory 8-kanałowe HD są idealne do mniejszych sieci monitoringu montowanych np. w domach lub biurach. Odpowiadają za zapisywanie obrazu i dźwięku na dysku twardym z zachowaniem ich pierwotnej jakości oraz umożliwiają zdalną obsługę maksymalnie ośmiu kamer.
Nowoczesne rejestratory HD na 8 kamer zapewniają bezproblemowe działanie instalacji monitoringu, stanowiąc jej centralny punkt. W naszej ofercie znajdziesz uniwersalne urządzenia wielosystemowe współpracujące z technologiami:
• HD-CVI,
• HD-TVI,
• AHD,
• IP.
Dzięki temu umożliwiają łatwe zintegrowanie różnych typów urządzeń w jeden niezawodny system. Są one również dostosowane do współpracy ze sprzętem różnych marek i łatwe w instalacji.


Rejestrator HD 8 kamer – nasza oferta
Oferujemy trwałe i sprawdzone rejestratory HD pozwalające na podłączenie do 8 kamer. Są to urządzenia wykorzystujące nowoczesne technologie, z menu w języku polskim i funkcjonalnym oprogramowaniem ułatwiającym obsługę. Dzięki nim stworzenie niezawodnego systemu monitoringu wizyjnego jest bardzo proste. Wykorzystują zaawansowane metody kompresji pozwalająca na zachowanie najwyższej jakości obrazu i dźwięku, niezależnie od ich źródła. Sprawdzą się więc wszędzie tam, gdzie potrzebny jest bardzo dokładny monitoring.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl