DARMOWA dostawa dla zamówień powyżej 1000zł | 14,99 Najtańsza opcja dostawy

Stworzenie sprawnej i wydajnej instalacji monitoringu wymaga odpowiedniego doboru jej elementów. Najważniejsze to oczywiście kamery oraz rejestrator. Odpowiada on za odbieranie, przetwarzanie, kompresję i zapisywanie nagranego obrazu. Jest więc punktem centralnym każdego systemu monitoringu wizyjnego.
Rejestratory IP są przeznaczone do wysokiej jakości systemów monitoringu sieciowego zapewniających bardzo wyraźne nagrania. Muszą być więc przystosowane do obsługi i kompresji dużych plików. Mogą mieć różną liczbę kanałów pozwalających na podłączenie kamer. Rejestrator IP 4-kanałowy może obsługiwać do 4 kamer, a więc jest przeznaczony do najmniejszych instalacji. Nowoczesny sprzęt tego typu zapewnia jednak wysoką jakość obrazu i wiele przydatnych funkcji ułatwiających zabezpieczanie dowolnego obiektu dzięki telewizji przemysłowej.

4 kanałowe IP

Rejestrator IP 4 kanałowy

Rejestrator IP 4 kanałowy
Rejestrator IP 4 kanałowy
  • Ilość kanałów IP: 4
  • Maks. Rozdzielczość: 8 Mpix
  • Nagrywanie: 1xHDD SATA do 6TB

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Brutto: 884,37 zł (netto: 719,00 zł )

Rejestrator IP 4kan 4xPOE

Rejestrator IP 4kan 4xPOE
Rejestrator IP 4kan 4xPOE
  • Ilość kanałów IP: 4+5
  • Maks. rozdzielczość: 8 Mpix
  • bitrate: 100mbit/s
  • obsługa dysku: do 8TB

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Brutto: 859,77 zł (netto: 699,00 zł )
szt.

Rejestrator IP 4-kanałowy – jak wybrać?
Rejestratory IP 4-kanałowe stosuje się na przykład w małych biurach i firmach, a także w domach. Są przeznaczone do małych instalacji monitoringu, które jednak rejestrują obraz w wysokiej rozdzielczości. Bardzo ważny jest więc metoda kompresji wykorzystywana przez rejestrator IP na 4 kamery. Im bardziej zaawansowana technologia, tym więcej nagrań może się zmieścić na dysku twardym bez utraty ich jakości.
Warto również zwrócić uwagę na dodatkowe funkcje, jakie oferuje rejestrator. Może to być na przykład zaawansowana wideo detekcja pozwalająca na wykrycie niepokojących sytuacji. Bardzo przydatna jest również obsługa przez aplikację, którą umożliwia większość nowoczesnych instalatorów. Dla montera liczy się natomiast łatwość instalacji.

Wybierz rejestrator IP – 4 kamery
Jeśli planujesz stworzenie dla klienta niewielkiej, ale niezawodnej sieci monitoringu, w naszej ofercie znajdziesz wszystko, co potrzebne, w tym rejestratory IP na 4 kamery. To niewielkie, ale funkcjonalne urządzenia stworzone z myślą o niezawodnej pracy. Sprawdzą się idealnie w każdej instalacji korzystającej z połączenia sieciowego. Bez problemu połączysz je z dowolnymi kamerami IP. Sprawdź i wybierz!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl