DARMOWA dostawa dla zamówień powyżej 1000zł | 14,99 Najtańsza opcja dostawy

Rejestrator to centrum instalacji monitoringu, do którego podłączone są wszystkie kamery oraz dysk twardy. Dostępne w tej kategorii rejestratory HD 4-kanałowe obsługują maksymalnie cztery urządzenia nagrywające, dlatego są przeznaczone do najmniejszych instalacji CCTV. Tego typu model sprawdzają się np. w domach i niewielkich biurach, pozwalając na stworzenie niewielkiego, łatwego w zarządzaniu, ale też bardzo funkcjonalnego systemu monitoringu. Rejestratory HD 4-kanałowe z naszej oferty mogą być podłączone zarówno do kamer HD-CVI i HD-TVI, jak i do kamer AHD oraz IP, dlatego zapewniają bardzo szerokie możliwości wykorzystania.

4 kanałowe HD

Rejestrator HD 4 kanały 8 Mpx Rejestrator HD 4 kanały 8 Mpx

FL-PVR-804

  • 8 Mpix (CVI, TVI, AHD, IP)
  • bitrate: 80mbit/s
  • obsługa dysku: do 8TB
  • menu w języku polskim
Producent: Forvision
Brutto: 687,57 zł (netto: 559,00 zł )
szt.
zobacz więcej

Rejestrator HD na 4 kamery – jak wybrać?
Na co zwracać uwagę podczas wyboru rejestratora? Podstawa to oczywiście liczba kanałów oraz obsługiwana technologia. Najbardziej przydatna jest ta wielosystemowa – dzięki temu rejestrator może współpracować z urządzeniami różnych typów i producentów. Warto jednak zwrócić również uwagę na inne cechy, w tym na zaawansowane funkcje, jakie mogą mieć nowoczesne urządzenia tego typu. To między innymi możliwość obsługi zdalnej poprzez aplikację mobilną. Dzięki temu monitoring staje się znacznie łatwiejszy w obsłudze, ale też znacznie bardziej funkcjonalny. Znaczenie mają też podzespoły rejestratora HD na 4 kamery zapewniające płynne i szybkie działanie bez zakłóceń.

Rejestrator HD 4-kanałowy – nasza oferta
W naszej ofercie znajdziesz 4-kanałowe rejestratory HD najwyższej jakości, wykorzystujące wszelkie dostępne nowoczesne rozwiązania. Są to urządzenia wielosystemowe, współpracujące ze sprzętem różnych producentów, a więc ułatwiające integrację już istniejącego systemu z nowymi urządzeniami. Wyróżniają się też łatwością montażu i obsługi.
Rejestratory HD 4-kanałowe mogą obsługiwać maksymalnie 4 różne kamery, dlatego sprawdzają się w najmniejszych instalacjach monitoringu. Jeśli w przyszłości może być konieczna jego rozbudowa, prawdopodobnie lepiej jest wybrać większy model. Szukasz trwałych i wydajnych urządzeń do systemów monitoringu? Sprawdź nasze propozycje!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl