DARMOWA dostawa dla zamówień powyżej 1000zł | 14,99 Najtańsza opcja dostawy

Żadna instalacja monitoringu nie może istnieć bez funkcjonalnego rejestratora. Jego jakość jest tym ważniejsza, im więcej urządzeń jest połączonych w jedną sieć. Rejestrator 16-kanałowy HD musi być sprzętem zbudowanym z silnych podzespołów, ponieważ w jednych chwili obsługuje dane z nawet szesnastu kamer. Urządzenia dopasowane do nawet najbardziej wygórowanych wymagań znajdziesz w naszej ofercie. Proponujemy niezawodne, nowoczesne i uniwersalne rejestratory do monitoringu HD, które ułatwią stworzenie wielu różnorodnych instalacji.

16 kanałowe HD

Rejestrator 16 kanał HD Rejestrator 16 kanał HD

FL-PVR-8016-2

  • 8 Mpix (CVI, TVI, AHD, IP)
  • bitrate: 100mbit/s
  • obsługa dysku: 2x max 8TB
  • menu w języku polskim
Producent: Forvision
Brutto: 1 597,77 zł (netto: 1 299,00 zł )

Rejestrator HD na 16 kamer – co warto wiedzieć?
Instalacja CCTV składająca się z kilkunastu kamer jest już całkiem rozbudowana. Dla użytkownika na pewno będzie się więc liczyć wygoda jej obsługi. Odpowiednie funkcje rejestratora na pewno ją ułatwią. Coraz częściej jest to możliwość zdalnej obsługi przez aplikację mobilną. Dzięki temu zawsze można mieć kontrolę na tym, co dzieje się na monitorowanym terenie. Duże znaczenie ma też płynność i niezawodność działania – obraz nie może się zawieszać ani być narażony na zakłócenia. Każdy szczegół może bowiem mieć znaczenie. Rejestrator HD na 16 kamer bezwzględnie trzeba też dopasować do technologii stosowanej przez pozostałe urządzenia (HD-CVI, HD-TVI, AHD). Tylko wówczas będzie działać prawidłowo. Warto też zwrócić uwagę na maksymalną ilość i pojemność podłączonych dysków twardych – im więcej pamięci, tym dłużej będą przechowywane cenne nagrania.


Rejestrator 16-kanałowy HD – wybierz właściwy model
Nasza oferta obejmuje wyłącznie nowoczesne rejestratory 16-kanałowe HD charakteryzujące się uniwersalnością oraz wieloma przydatnymi funkcjami. Proponowane przez nas urządzenia obsługują nie tylko wszystkie technologie HD, ale również technologię sieciową (IP). Dlatego mogą służyć do integracji różnych systemów oraz urządzeń starszego i nowego typu (pochodzących od rozmaitych producentów). Zapewniają możliwość wygodnego sterowania, również przez aplikację dostępną na Android i iOS. Są łatwe w montażu i dostosowane do różnych potrzeb. Sprawdź!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl