O nas

WITAMY W FORTEC

Jesteśmy producentem urządzeń telewizji przemysłowej i systemów zabezpieczeń. Dla zapewnienia kompleksowej oferty wspieramy się dystrybucją największych światowych marek. Stawiamy na jakość i innowacje.

Wieloletnie doświadczenie w branży skłoniło nas do projektowania i wdrażania autorskich produktów, będących innowacjami na polskim rynku.

Aktywnie działamy w branży zabezpieczeń, zaopatrując instalatorów, integratorów, projektantów oraz inwestorów instytucjonalnych.

Jako pierwsi w Polsce zaczęliśmy produkować własne kamery inspekcyjne o szerokim zastosowaniu w branżach geologicznych, wodno-kanalizacyjnych i studniarskich.

FORTEC – MARKA ROZWOJOWA O WIELKIM POTENCJALE

NASZA HISTORIA

W tym roku obchodzimy jubileusz 15-to lecia. Nasza historia to tysiące zadowolonych klientów, setki tysięcy kamer i innych urządzeń wprowadzonych na rynek. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami przez ten czas!

Od roku 2005 produkujemy systemy telewizji przemysłowej sygnowanych własną marką. Obecnie realizujemy projekty unijne, a także proponujemy najnowocześniejsze koncepcje technologiczne, wychodząc naprzeciw potrzebom i sugestiom Klienta.

Wieloletnie doświadczenie doprowadziło nas do stworzenia oferty kompleksowej, a także do podjęcia współpracy z czołowymi światowymi producentami CCTV.

NASZE ZALETY

Komplesowa obsługa

ROZWÓJ

dostosowujemy siebie i swój asortyment do najnowszych trendów w branży. U nas nic nie stoi w miejscu, mamy wiele pomysłów i z powodzeniem je realizujemy.

Komplesowa obsługa

WŁASNY SERWIS I HELPDESK

U nas możesz liczyć na pomoc, jeżeli będzie taka potrzeba. Problem ze sprzętem rozwiążemy u nas na miejscu – serwis i helpdesk czekają w pełnej gotowości

Komplesowa obsługa

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

jeśli chodzi o dobór odpowiedniego sprzętu, uczciwie polecimy lub odradzimy dane rozwiązanie.

Komplesowa obsługa

PRZYJAZNA ATMOSFERA

Dobra energia i życzliwi ludzie to dla nas podstawa owocnej współpracy. Nasz zespół wie to doskonale.

CENA DO JAKOŚCI

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy jakościowe. Pierwszorzędne parametry i rozbudowane funkcje, to dla nas priorytet. Oferujemy rozsądne ceny hurtowe wyłącznie dla zweryfikowanych firm instalatorskich.

WSPARCIE

Wartością dodaną naszej współpracy z klientem jest pełne wsparcie od zakupu, po użytkowanie sprzętu. Pomagamy, gdy pojawią się problemy techniczne w trakcie instalacji i podajemy gotowe rozwiązania. Prowadzimy szkolenia techniczne i produktowe.

INNOWACYJNOŚĆ

Regularnie aktualizujemy swój asortyment, podążając za najnowszymi technologiami. W naszej firmie rodzą się pomysły, które realizujemy i wprowadzamy na rynek. Nasi specjaliści dysponują aktualną wiedzą na temat każdego produktu.

W koszyku:

close