Nowe termostaty Wi-Fi 4V-TRV2 Fortec

Sens stosowania termostatów nie podlega dyskusji. To oszczędności i komfort. Rzecz znana od lat. Jednak teraz zarówno jedno jak i drugie może nabrać szerszego znaczenia.

Termostat 4V-TRV2 pracuje z ustalonym harmonogramem, już nie tylko ograniczonym do prostego „włącz-wyłącz” o wybranych godzinach, lecz dowolnie rozbudowanym. Ciepłe poranki i wieczory, chłodniejsza noc, minimalne grzanie gdy mieszkanie jest puste, inaczej w tygodniu, inaczej w weekendy.

A to wszystko w wygodnej aplikacji. Już nie trzeba wertować instrukcji, zastanawiając się nad kolejnością wyboru funkcji na małej klawiaturce. Wszystko jest przejrzyste i logiczne.

No i najważniejsze – to wszystko można zrobić z dowolnego miejsca świata! Niespodziewany, wczesny powrót do domu? Nie musi tam być zimno. Ktoś zapomniał skręcić temperaturę rankiem? Można to zrobić w drodze z pracy.

Ale to nie wszystko. Odtąd można kontrolować całe zespoły termostatów w biurach, zakładach pracy, magazynach. Jeśli jakieś pomieszczenia pozostają nieczynne, nawet przez jeden dzień, choćby mieściły się w odległej lokalizacji, można tam zdalnie obniżyć temperaturę. I odwrotnie, nieużywany ostatnio magazyn będzie potrzebny – odpowiednio wcześniej zostanie ogrzany. Tutaj już oszczędności mogą być znaczące, a zarządzanie proste i możliwe w najróżniejszych konfiguracjach.

Głowica wyróżnia się niebanalnym wzornictwem, z ekranem ukazującym się po jej dotknięciu. Dzięki temu będzie pasować do nowoczesnego wnętrza, nie narzucając się swym minimalizmem. Termostat zasilany jest dwoma bateriami AA, wystarczającymi na kilka miesięcy pracy.

Już wkrótce rozpocznie się sezon grzewczy. Może to już czas, by rozpocząć go nowocześnie i komfortowo?

Głowica 4V-TRV2 więcej informacji
Centrala 4V-TBD2 więcej informacji

W koszyku:

close